Obchody 75-lecia

LISTA UCZESTNIKÓW

Uczestnicy którzy nie wpisali klasy i roku matury proszeni są o uzupełnienie danych pisząc na maila:
info@75lat-bronka.pl

Dziękujemy

imie
nazwisko
panieńskie
klasa
rok maturalny
1
Izabela
Baranowicz
Boniek
I V C
1980
2
Ewa
Bałdys
Ciesielska
IVC
1980
3
Anna
Bilińska
Holik
IV B
1991
4
Mirosława
Bojar-Fijałkowska
Zakrzewska
IVE
1972
5
Czesław
Bojar-Fijałkowski
Bojar-Fijałkowski
6
Danuta
Borsuk-Zawadzka
Borsuk
IV a
1973
7
Beata
Brożyna
Szpyt
IVF
1978
8
Elżbieta
Buchholz-Walenciak
Bucholc
IVE
1976
9
Dorota
Bukowiec
Paczkowska
matematyczno-fizyczna
1980
10
Aldona
Błakita
Stankiewicz
IV C
1982
11
Tomasz
Błakita
Błakita
IV E
1982
12
Aleksandra
Ciesielska
Talarkowska
IVC
1977
13
Bogusław
Ciesielski
Ciesielski
IVC
1977
14
Anna
Czapnik
Wawrzyniak
IVA
1993
15
Joanna
Czerwonecka
Kurowska
IVE
1990
16
Elżbieta
Dickert
Bohdanowicz
17
Paweł
Dickert
Dickert
IV B
1976
18
Sylwia
Dubiella-Sroka
Dubiella
IVB
1990
19
Tomasz
Dąbrowski
Dąbrowski
IVB
1991
20
Krzysztof
Gajewski
Gajewski
IVE
1976
21
Joanna
Gaszak
Prowancka
4B
1991
22
Donata
Grodek
Grodek
IVE
1991
23
Agnieszka
Grodz
Grodz
IVB
1991
24
Barbara
Górska
Lenartowicz
IV C
1980
25
Krystyna
Głowala
Kiljan
IV A
1973
26
Krystyna
Głowala
Kiljan
IV a
1973
27
Krystyna
Główala
Kiljan
IV a
1973
28
Zdzsiława
Heese
Krajewska
IV E
1977
29
Wojciech
Hetmaniuk
Hetmaniuk
IV E
1981
30
Joanna
Hetmaniuk
Hetmaniuk
IV D
1986
31
Malgorzata
Hrut
Puchalska
IVC
1988
32
Tomasz
Hryniewicz
Hryniewicz
IVB
1991
33
IZABELA
JELEŃSKA
JAGUŚ
IV B
1991
34
Zbigniew
KASPRZYCKI
KASPRZYCKI
XIA
1969
35
LESZEK
KOŁECKI
KOŁECKI
IVE
1977
36
Małgorzata
Kaczmarek
Nazaruk
IVa
1973
37
Marek
Klinkosz
Klinkosz
IVC
1973
38
Edyta
Knudsen
Cegielska
IVB
1991
39
Elżbieta
Kopera
Tylkowska
IVc
1980
40
Elżbieta
Kopera
Tylkowska
IVc
1980
41
Wioletta
Kordylas
Ryncewicz
IVB
1990
42
Anna
Kosacz
Habułyk
IVa
1993
43
Jacek
Kostka
Kostka
VIB
1991
44
Mariola
Kowalska
Kowalska
IVB
1991
45
Artur
Kułakowski
Kułakowski
IVE
1990
46
Regina
Kęsicka
Woźniak
ID
1976
47
Natalia
Kłus-Szczeblewska
Kłus
IVE
1991
48
Grażyna
Ledochowicz
Ledochowicz
IVB
1990
49
Izabela
Litewka-Rączka
Litewka
IVE
1976
50
Izabela
Majchrzak
Trawińska
IVB
1991
51
Marcin
Mazur
Mazur
IVC
1993
52
Katarzyna
Mazur
Baranowicz
IVB
1993
53
Jolanta
Mikolajczak
Mikolajczak
IVB
1991
54
Katarzyna
Mikulska
Raczkowska
4c
1988
55
Grzegorz
Miśko
Miśko
IVC
1993
56
Monika
Mutzke
Szary
IVA
1993
57
Radosław
Nazderko
Nazderko
58
Anna
Niziołek
Niziołek
IVB
1991
59
Elżbieta
Nowak
Maciołek
IVE
1977
60
Teresa
Nowicka-Daniel
Nowicka
IVD
1976
61
Elżbieta
Nowicka-Ryłko
Nowicka
IVD
1975
62
Lidia
Nowosad
Bandurska
IVE
1975
63
Lidia
Nowosad
Bandurska
IVE
1975
64
Liliana
Otręba-Radź
Otręba
IVF
1979
65
ANNA
PIEKAREWICZ
JANKOWSKA
66
GRAŻYNA
PIEKAREWICZ
PIEKAREWICZ
XIA
1969
67
STANISŁAW
PIEKAREWICZ
PIEKAREWICZ
XIA
1969
68
ANDRZEJ
PIEKAREWICZ
PIEKAREWICZ
IVC MATEMATYCZNO-FIZYCZNA
1974
69
Tomasz
Paprocki
Paprocki
IVC
1980
70
Jacek
Pieterwas
Pieterwas
IVE
1972
71
Aleksandra
Pieterwas
Konieczna
IVA
1972
72
Magdalena
Popowicz-Pawłowska
Popowicz
IVA
1993
73
Paweł
Pyda
Pyda
74
Emilia
Pękala-Nazderko
Pękala
IVe
1993
75
Bogumila
Rorbach-Pfifferling
Rorbach
4 d
1968
76
Tamara
Rosowska
Rosowska
IVB
1991
77
Dariusz
Rybiński
Rybiński
IVE
1991
78
Waldemar
Rywelski
Rywelski
IV e
1977
79
Joanna
Sander
Sander
IVA klasa niemiecka
1990
80
Arletta
Skorek
Nowakowska
IVC
1989
81
Anna
Sobolewska
Rychterowicz
IVC
1988
82
Ania
Stando
Stando
IVB
1993
83
Joanna
Stankiewicz
Stankiewicz
IVb
1991
84
Stanisława
Strauchmann
Trzeciak
IV E
1977
85
Wojtek
Szała
Szała
IVe
1977
86
Elżbieta
Szewczykowska
Stępień
IV A
1973
87
Jolanta
Szostak
Hołysz
IV D
1977
88
Krzysztof
Szostak
Szostak
IV E
1977
89
Małgorzata
Szwedowicz
Chorążewicz
Ogólna z rozszerzonym jęz. angielskim
1990
90
Marek
Talarkowski
Talarkowski
IVC
1977
91
Zofia
Tomczyk
Bandurska
IVa
1973
92
Mariusz
Trębacz
Trębacz
IVe
1993
93
Katarzyna
Ulicka-Pyda
Ulicka
IVC
1988
94
Izabela
Waszak
Waszak
IVD
1989
95
Ewa
Wawrzynowska
Sprawka
IVC
1980
96
DOROTA
Winiarz
Wójtowicz
IVC
1988
97
Julita
Wnuk
Górczyńska
IVD
1978
98
Dominika
Wojciechowska-Trębacz
Wojciechowska
IVe
1993
99
Barbara
Wołujewicz
Mokwa
IV a
1973
100
Elżbieta
Woźniak
Hajduk
IVC
1980
101
Hanna
Zawadzka
Zawadzka
IV A
1978
102
Izabela
Zbytniewska
Zbytniewska
Ogólna z rozszerzonym jęz. angielskim
1990
103
Joanna
Zduńska
Masłowska
4 lata profil angielski-klasa maturalna w liceum dla pracujących w Broniewskim
1989
104
Elzbieta
Ziarkowska
Kowalczyk
IVE
1972
105
Grazyna
van de Voorde
Łobocka
IV C (fizyczno-matematyczna)
1974
106
Ormiana
Ćwirko-Białas
Ćwirko
IVa
1993
107
Bogusława
Łojewska
Kucińska
IVC
1988
108
Monika
Łopińska-Mlonek
Łopińska
IV B
1990
109
Aleksandra
Łopińska-Werra
Łopińska
IV C
1993
110
Renata
Świderska-Dąbrowska
Kubisch
IVB
1984